News

10.-11.septembrī Satiksmes ministrijas valsts sekretāra vietnieks Uldis Reimanis un SM transporta atašejs Krievijā Anna Bacanova, kopā ar nozares uzņēmējiem piedalījās Latvijas vēstnieka Krievijā M.Riekstiņa reģionālajā vizītē Kazaņā.

Tiekoties  ar Tatarstānas Republikas premjerministru Alekseju Pesošinu, Transporta ministru Lenaru Safinu, ārējās ekonomikas, tirdzniecības un tūrisma valdības pārstāvjiem, U. Reimanis informēja par Latvijas transporta nozares potenciālu, t.sk. TR eksporta - naftas produktu un minerālmēslu tranzīta iespējām, distribūcijas iespējām Baltijas un Skandināvijas tirgū, kā arī vienotu informācijas portālu vialatvia.comĪsi par svarīgāko

* LV un TR attiecībām nepieciešams jauns impulss, ekonomisko attiecību attīstībai ir potenciāls.

* Transporta ministrs L.Safins informēja par TR  avioparka atjaunošanu un reģionālās aviokompānijas interesi veikt reisus uz LV.

* LV un TR vienojas apspriest iespējas palielināt avio pasažieru skaitu, kā arī avio kravu plūsmas.

Vizītes laikā notika tikšanās  TR Tirdzniecības -Rūpniecības palātā, Ekonomikas ministrijā un Latvijas -Tatarstānas uzņēmēju Biznesa Forums. Forumā U.Reimanis prezentēja Latvijas transporta nozares iespējas, loģistikas un distribūcijas potenciālu.

Vairāk fotogrāfijas no pasākuma šeit.


Aktuālā prezentācija