Home

VIA Latvia 
Moderna un droša izvēle ceļā uz vienotu mērķi! 
VIA Latvia 
Moderna un droša izvēle ceļā uz vienotu mērķi! 
VIA Latvia 
Moderna un droša izvēle ceļā uz vienotu mērķi! 
VIA Latvia 
Moderna un droša izvēle ceļā uz vienotu mērķi! 

Sveicināti Latvijas transporta un loģistikas portālā!

VIA LATVIA - visu Latvijas transporta nozari vienojošs zīmols...

LOĢISTIKAS NOZARES JAUNUMI

Latvija ir ideāla vieta loģistikas organizēšanai starp Eiropas Savienības, NVS un Āzijas tirgiem.

Multimodālie transporta koridori šķērso Latvijas teritoriju gan no Austrumiem uz Rietumiem, gan no Ziemeļiem uz Dienvidiem. Galvenā kravu plūsma, galvenokārt tranzīts, pārvietojas no Austrumiem uz Rietumiem caur Latvijas ostām – savienojot Krieviju, NVS un Āzijas valstis ne tikai ar Rietumeiropu, bet ar visu pasauli.

Ostas ir loģistikas ķēdes viens no galvenajiem elementiem, tās sekmē ne tikai ostas pilsētas, bet veselu reģionu ekonomisko attīstību.

Dzelzceļa transports ir viens no perspektīvākajiem sauszemes transporta veidiem gan drošības, gan ekoloģiskajā ziņā.

Autosatiksme un autopārvadājumu nozare ir katras valsts spēcīgas tautsaimniecības sastāvdaļa, tā nodrošina valsts ekonomisko izaugsmi.

Aviācija Latvijā ir straujāk augošā joma transporta nozarē. Starptautiskā lidosta “Rīga” (RIX) ir centrālā Baltijas valstu lidosta.

Mūsdienās preču īpašniekam nepietiek kravu atvest no vienas vietas uz citu. Viņam nepieciešams visizdevīgākais preču piegādes risinājums.

Ar interneta pieejamību un spēcīgu tiešsaistes instrumentu klāsta palīdzību ir radies jauns komercijas veids – elektroniskā komercija jeb e-komercija.

Iekšējās muitas robežas starp ES dalībvalstīm ir atceltas – tas nozīmē, preču muitošana uz Latvijas – Lietuvas un Latvijas – Igaunijas robežas vairs netiek veikta.

Latvijā cauruļvadu transports pilda galvenokārt tranzīta funkcijas. 

VIA Latvia sadarbības modelis

VIA Latvia ir visu Latvijas transporta nozari vienojošs zīmols, kurš apvieno nozares galvenos spēlētājus, kuri, strādājot plecu pie pleca, nodrošina pasaules tirgiem kompleksus, drošus, ātrus un efektīvus preču pārvadājumus, distribūcijas un e-komercijas pakalpojumus.